KONST / Litografier / Färglitografi 14235034
nr 1423 5034
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Signerad, numrerad 96/280, Frälsningsarmen. Färglitografi, bildmått: 34x25 cm, yttermått inklusive ram: 52x42
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 20:01:20
350 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg